Recenze

Pokud jste se dostali až sem, pravděpodobně se zajímáte o možnosti dodatečného příjmu. Na této stránce naleznete recenze včetně partnerských odkazů na fungující podniky, které sám úspěšně využívám.

Recenze GrowBull.com (česky) – český podnik, který jako jeden z mála zhodnocuje vklad bez nutnosti přivádět další členy do sítě.  Zhodnocení se pohybuje kolem 0,5 – 0,6% denně (Po-Pá), tj 10-12% měsíčně. Po registraci a přihlášení je možné kopírovat čtyři obchodníky se zaměřením na různé trhy. Mgr. Jan Bayer a Petr Klement se specializují na krypto trhy, Cliff McCort na Forex a Jiří Konečný na Opce.

Velikou výhodou je, že vklad není fixován na žádné časové období a je možné ho tedy kdykoliv vybrat v plné výši, včetně dosaženého zhodnocení. Vyplácení jsem ověřil a funguje. V kombinaci s nadstandardní výší zhodnocení to činí z tohoto produktu bezkonkurenční volbu pro zhodnocování rizikového kapitálu s dobou návratnosti cca 7 měsíců.

Pokud se budete registrovat, nezapomeňte si uložit můj kontakt, který budete potřebovat při žádosti o vstup do podpůrné soukromé facebookové skupiny https://www.facebook.com/groups/2183929771734157/.